Kormányinfó: Gulyás szerint bevált az árstop, a folytatásról később döntenek
- 2022. április 21.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
A választási győzelem utáni első (de még a kormányalakítást megelőző) kormányinfóját tartotta Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő. Az árstopról még nem döntöttek, de jelentős az inflációt mérséklő hatásuk – mondta Gulyás. De marad-e a rezsicsökkentés? Jönnek-e uniós pénzek? Ha Putyinnal beszélt telefonon Orbán, akkor Zelenszkijjel miért nem? A hvg.hu percről percre tudósított a kormány válaszairól.
