Kormányinfó: Gulyás szerint bevált az árstop, a folytatásról később döntenek

A választási győzelem utáni első (de még a kormányalakítást megelőző) kormányinfóját tartotta Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő. Az árstopról még nem döntöttek, de jelentős az inflációt mérséklő hatásuk – mondta Gulyás. De marad-e a rezsicsökkentés? Jönnek-e uniós pénzek? Ha Putyinnal beszélt telefonon Orbán, akkor Zelenszkijjel miért nem? A hvg.hu percről percre tudósított a kormány válaszairól.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ