Újra beüzemelték a jégkármérséklő rendszert

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) április 15-én beüzemelte az Országos Jégkármérséklő Rendszert (Jéger), amely így megkezdte ötödik védekezési szezonját – jelentette be szerdai közleményében a kamara. A riasztási időszak szeptember 30-ig tart.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ