Újra beüzemelték a jégkármérséklő rendszert
- 2022. április 20.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) április 15-én beüzemelte az Országos Jégkármérséklő Rendszert (Jéger), amely így megkezdte ötödik védekezési szezonját – jelentette be szerdai közleményében a kamara. A riasztási időszak szeptember 30-ig tart.
