18 milliárd forint a halágazat fejlesztésére
- 2022. április 20.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
Az Agrárminisztérium (AM) azon dolgozik, hogy az egy főre jutó éves halfogyasztás tovább növekedjen, ezért kiemelt figyelmet fordít a hazai haltermékek minőségi kérdéseire, valamint elismerésére – mondta Erdős Norbert, az Agrármisztérium élelmiszerlánc-felügyeletért felelős államtitkára Szentgyörgyváron, a Panarini Hungária Kft.-nél tett látogatáson a szaktárca szerdai közleménye szerint.
