Be kell fizetnie a Nitrogénműveknek a 11 milliárdos kartellbírságot
- 2022. április 08.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) elrendelte a Nitrogénművek csoportra kiszabott 11 milliárdos bírság végrehajtását, miután a Kúria jogerősen elutasította a cégcsoport halasztási kérelmét – közölte a GVH az MTI-vel pénteken.
