Csehország kilépett a volt KGST-bankokból
- 2022. április 07.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
Csehország kilépett a Nemzetközi Beruházási Bankból, valamint a Nemzetközi Gazdasági Együttműködési Bankból (IBEC). A cseh kormány korábbi döntését a képviselőház után csütörtökön a parlamenti felsőház, a szenátus is jóváhagyta.
