Üzent az EU-nak Orbán Viktor, ezzel indokolja a magas energiaárakat

Azonnali brüsszeli intézkedésekre van szükség a magas energiaárak miatt – jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök mai nemzetközi sajtótájékoztatóján.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ