Maradnak a roaming díjak: továbbra is belföldi tarifával használhatjuk mobiljainkat az EU országaiban
- 2022. április 04.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
Az Európai Unió Tanácsa jóváhagyta, hogy a következő tíz évben is többletköltségek nélkül legyen használható a mobiltelefon az Európai Unión belül tett utazások során – tájékoztatott az uniós tanács hétfőn.
