Új pályázat fogyatékossággal élőket segítő szervezeteknek

Új, 206 millió forintos keretösszegű pályázatot írt ki az Emberi Erőforrások Minisztériuma fogyatékossággal élőket segítő szervezetek számára – mondta a szociális ügyekért felelős államtitkár csütörtökön Békéscsabán.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ