Ebben hibázott a Jobbik a járvány alatti adatgyűjtése során

Ebben hibázott a Jobbik a járvány alatti adatgyűjtése során

A Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság (NAIH) bejelentés alapján vizsgálatot folytatott le a Jobbik Magyarországért Mozgalom koronavírus-járvánnyal kapcsolatos telefonos tájékoztató kampányával kapcsolatosan. Az ügy tanulságait az alábbiakban mutatjuk be.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ