800 ezer nyugdíjas vállalna munkát, előnyös lehet a közérdekű szövetkezet

Egy felmérés szerint nyolcszázezer nyugdíjas jelezte, hogy rugalmas feltételekkel újra dolgozna – mondta Kósa Lajos, az Országos Szövetkezeti Tanács (OSZT) elnöke egy debreceni munkerőpiaci kompetenciák fejlesztéséről szóló konferencián.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ