Románia korlátozza az energiaárakat, 80 százalékos adó a villamosenergia-termelők többletnyereségére
- 2022. március 18.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
Romániában április elsejétől további egy évig korlátozzák az energiaárakat a lakossági fogyasztók és kisvállalkozók számára, a gázszolgáltatókat tartalékolásra kötelezik, a villamosenergia-termelők többletnyereségére pedig 80 százalékos adót vetnek ki.
