Kedvezményt biztosít a tankoláshoz a francia kormány

Literenként 15 eurócentes kedvezményt biztosít április 1-től négy héten keresztül a francia kormány az autósoknak a benzinkutaknál az üzemanyagárak folyamatos növekedése miatt – jelentette be Jean Castex miniszterelnök.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ