Orbán Viktor: nem tudjuk követni az USA példáját

A háború miatt kivetett szankciók gazdasági következményei súlyosak, de ha a szankciókat kivetjük az olajra és gázra, amelyeket Oroszországból hoz Európa, akkor a következmények még sokkal súlyosabbak lennének. – mondta Orbán Viktor Facebook oldalán közzétett videójában.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ