Veszik a bank részvényeit az OTP vezetői

Az elmúlt napokban Csányi Sándor szingapúri alapja, a bankvezér fia, az igazgatóság egyik tagjának cége és az OTP egyik vezérigazgató-helyettese is vett OTP-részvényeket – írja a Portfolio.hu.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ