Egy nap alatt kétféle élelmiszert is visszahívtak a forgalomból

Fűszerköményt és kukorica csemegét is visszahívott a forgalomból a hatóság idegenanyag-szennyezettség, illetve érzékszervi nemmegfelelőség miatt – írja honlapján a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih).

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ