A maszkoknak búcsút intünk, de a veszélyhelyzet velünk marad

Kivezeti Magyarország a koronavírus-járvány miatti korlátozások döntő többségét, mivel a járvány ötödik hulláma a végéhez közeledik - jelentette be a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón. The post A maszkoknak búcsút intünk, de a veszélyhelyzet velünk marad appeared first on Adó Online.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ