A maszkoknak búcsút intünk, de a veszélyhelyzet velünk marad
- 2022. március 03.
Könyvelő hírfigyelő
- ado.hu - Adó
Kivezeti Magyarország a koronavírus-járvány miatti korlátozások döntő többségét, mivel a járvány ötödik hulláma a végéhez közeledik - jelentette be a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón. The post A maszkoknak búcsút intünk, de a veszélyhelyzet velünk marad appeared first on Adó Online.
