Március 3-án nyílik az Utazás 2022 kiállítás
- 2022. február 23.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
Március 3. és 6. között – egy év kihagyás után – újra megrendezik az ország és a régió legjelentősebb nemzetközi turisztikai seregszemléjét, az Utazás 2022 kiállítást. A Hungexpo Budapest Kongresszusi és Kiállítási Központban 30 ország mintegy 100 kiállítója várja az érdeklődőket. A kiállítás belföldi díszvendége Veszprém-Balaton 2023 Európa Kulturális Fővárosa, a külföldi Egyiptom lesz.
