Ha hátraléka van a tb-járulékban, fizetnie kell az egészségügyi ellátásért, mondta ki az Alkotmánybíróság

Az Alkotmánybíróság több mint egy évig nem foglalkozott a beadvánnyal, de most megtárgyalta és elutasította, írja a hvg.hu.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ