Tűzgyújtási tilalom négy megyében

A csapadékszegény időjárás miatt 2022. február 17-étől a hatóság tűzgyújtási tilalmat rendel el Bács-Kiskun és Csongrád-Csanád megyékben, emellett fenntartja a korábban elrendelt tilalmat Borsod-Abaúj-Zemplén és Heves megye területén – írja honlapján a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih).

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ