Kölyökkutyákat koboztak el a pénzügyőrök

Az elmúlt héten 22 kölyökkutyát koboztak el a pénzügyőrök Nyugat-Magyarországon. Az állatokat útlevél és azonosító nélkül, csoportosan szállították – tájékoztatta a NAV bevetési igazgatóságának sajtóreferense szerdán az MTI-t.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ