Kölyökkutyákat koboztak el a pénzügyőrök
- 2022. február 16.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
Az elmúlt héten 22 kölyökkutyát koboztak el a pénzügyőrök Nyugat-Magyarországon. Az állatokat útlevél és azonosító nélkül, csoportosan szállították – tájékoztatta a NAV bevetési igazgatóságának sajtóreferense szerdán az MTI-t.
