Japánban megadóztatnák az üresen álló házakat
- 2022. február 14.
Könyvelő hírfigyelő
- ORIGO

Kiotó városa azt tervezi, hogy megadóztatja az üresen álló házakat. A településen ugyanis ezrével találhatók olyen ingatlanok, melyek állaga rohamosan romlik. A vezetés most új adóval kíván nyomást gyakorolni a tulajdonosokra.
