Japánban megadóztatnák az üresen álló házakat

Japánban megadóztatnák az üresen álló házakat

Kiotó városa azt tervezi, hogy megadóztatja az üresen álló házakat. A településen ugyanis ezrével találhatók olyen ingatlanok, melyek állaga rohamosan romlik. A vezetés most új adóval kíván nyomást gyakorolni a tulajdonosokra.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ