Itt a kormányrendelet: májustól lesz védettségi igazolvány az oltási igazolványból

Ahogyan a kormány azt már bejelentette, az eredetileg tervezett február 15. helyett csak május 1-jétől alakul át a védettségi igazolvány oltási igazolvánnyá. A Magyar Közlöny 2022. évi 22. számában megjelent az erről szóló kormányrendelet. A Kormányzati Tájékoztatási Központ oldala összefoglalta ezzel kapcsolatban a legfontosabb tudnivalókat.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ