A nap kérdése: kell-e igazolást kiállítani a 40 százalékos katáról?

Kell-e igazolást kiállítania a kifizetőnek a katás vállalkozónak juttatott bevételt terhelő 40 százalékos adó bevallásáról, megfizetéséről? Ha igen, kérem, írja meg a jogszabályi hivatkozást – írta az Adózóna olvasója. Szipszer Tamás adószakértő válaszolt.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ