Az Opertív Törzs dönt a sajtó jelenlétéről az egészségügyi intézményekben

A Magyar Közlöny február 4-én megjelent 20. számában kihirdették az egészségügyi intézmények működési rendjének egyes veszélyhelyzeti szabályairól szóló 33/2022. (II. 4.) kormányrendelet, amely szerint az egészségügyi intézmények a sajtóval csak az Operatív Törzs által meghatározott rend szerint vehetik fel a kapcsolatot.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ