Több szolgáltató laboratórium akkreditációs határideje lejár

A nem állami szolgáltató laboratóriumok kötelesek akkreditáltatni az élelmiszerlánc-biztonsághoz kapcsolódó vizsgálati tevékenységüket. A vonatkozó rendelet alapján a már működő nem állami szolgáltató laboratóriumoknak egy évük van az akkreditáció megszerzésére. A Nébih felhívja az érintettek figyelmét, hogy a határidő szűk két hónap múlva, március 26-án lejár, olvasható a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) oldalán.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ