Meg kell újítani június 30-ig a lejárt okmányokat, több millió darabról van szó
- 2022. február 04.
Könyvelő hírfigyelő
- ado.hu - Adó
A koronavírus-járvány miatti veszélyhelyzet idején lejáró okmányok június 30-ig érvényesek, ezért arra kérik az érintetteket, hogy mielőbb újítsák meg azokat - hívta fel a figyelmet a Miniszterelnökség területi közigazgatásért felelős államtitkára pénteken a Facebook-oldalára feltöltött videóban, jelezve: több millió okmány érvényességét kell meghosszabbítani. The post Meg kell újítani június 30-ig a lejárt okmányokat, több millió darabról van szó appeared first on Adó Online.
