114 milliót csaltak el, felfüggesztett börtönbüntetést kaptak

Az Európai Csalás Elleni Hivatal (OLAF) feljelentése alapján indult – 114 millió forintos – költségvetési csalás ügyében, uniós támogatás jogosulatlan igénybevétele miatt felfüggesztett börtönbüntetésre ítélt szerdán három vádlottat a Fővárosi Törvényszék – tájékoztatta a fővárosi főügyész pénteken az MTI-t, hozzátéve: a vádhatóság végrehajtandó szabadságvesztés kiszabásáért fellebbez.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ