Jövő péntektől e-cigizni sem lehet akárhol

Uniós, illetve a nemzeti dohánytermék irányelv alapján korlátozzák az elektromos cigaretta használatát május 20-ától – közölte a Nemzeti Egészségfejlesztési Intézet Dohányzás Fókuszpontjának vezetője csütörtökön az M1 aktuális csatorna műsorában.

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. További információ