Ezekért bírságolták meg a takarékszövetkezetet
- 2016. május 12.
Könyvelő hírfigyelő
- adozona.hu
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) ma publikált határozatában egymillió-kettőszázezer forintra bírságolta az AZÚR Takarék Takarékszövetkezetet. A hitelintézetnek az MNB kötelezése alapján ez év június végéig orvosolnia kell az általa elkövetett pénzforgalmi jogszabálysértéseket.
