Álláshirdetés

Mérlegképes könyvelő, Budapest 13. kerület
  • 2016.05.18. 06:30:58
  • Budapest 13. kerület
  • 561 megtekintés
  • Könyvelő állás

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

§ Kimenő és bejövő számlák formai és tartalmi ellenőrzése, kontírozása, könyvelése
§ Tárgyi eszköz analitika vezetése
§ HUF és devizabank könyvelése, HUF és valutapénztár könyvelése , vegyes tételek könyvelése
§ Főkönyvi kivonatok rendezése
§ éves beszámoló (mérleg, eredmény kimutatás, kiegészítő melléklet) elkészítése
§ Áfa és egyéb kötelező bevallások teljes körű elkészítése és benyújtása
§ analitikus nyilvántartások egyeztetése a főkönyvi számlákkal
§ bérfeladások könyvelése (számfejtés nélkül) , NAV folyószámla egyeztetések
§ ügyfelekkel való kapcsolattartás, magabiztos adózási ismeretek
§ kis-és középvállalkozások teljes körű könyvelése
§ KSH-jelentések elkészítése
§ hivatali ügyintézés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

§ Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem feltétel)
§ MINIMUM 5 év könyvelőirodában szerzett komplex tapasztalat teljes körű könyvelésben, beszámoló készítésben, adózásban
§ bevallások önálló elkészítésében szerzett min. 3 év aktív gyakorlat ( különösen ÁFA és TAO)
§ Számviteli törvény és adó jogszabályok naprakész ismerete
§ Pontos, precíz munkavégzés
§ Megbízhatóság, megoldás-centrikus hozzáállás
§ Együttműködő készség, szabálykövető magatartás
§ Önálló, felelősségteljes munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

§ könyvelőirodai tapasztalat
§ angol nyelvtudás
§ IRODA++ program ismerete
§ EXCEL magabiztos ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:
§ Versenyképes jövedelem; hosszú távú munkalehetőség, fiatalos, dinamikus munkakörnyezet; változatos, szakmai fejlődési lehetőség