Álláshirdetés

Könyvelő, Érd
  • 2017.08.22. 16:30:45
  • Érd
  • 349 megtekintés
  • Könyvelő állás

Érdi könyvelőirodába keressük leendő munkatársunkat napi 6-8 órás munkaidőben. Fontos a precizitás, a pontosság és a megbízhatóság. Fényképes szakmai önéletrajzát a nettó fizetési igény megjelölésével az allas@profikont.hu e-mail címen várjuk

Kellő tapasztalat hiánya esetén segítséget nyújtunk.
Elvégzendő feladatok:
- Könyveléssel, bizonylatok rögzítésével kapcsolatos feladatok ellátása
- dokumentumok, formanyomtatványok kitöltése (ÁNYK)

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Könyvelői végzettség,
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, stb)
- Rugalmasság, terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- több éves tapasztalat
- számviteli törvény és adó jogszabályok naprakész ismerete
- bérszámfejtésben való jártasság