Álláshirdetés

Mérlegképes könyvelő, Győr
  • 2022.06.02. 08:17:57
  • Győr
  • 217 megtekintés
  • Könyvelő állás

TÖBB MINT 20 ÉVE MŰKÖDŐ KÖNYVELŐIRODÁNK KERESI ÚJ MUNKATÁRSÁT MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ POZÍCIÓBAN.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
cégek teljeskörű könyvelése
beszámoló önálló elkészítése
beruházás és tárgyi eszközök könyvelése
nyilvántartások vezetése
adatszolgáltatások, kimutatások és statisztikai jelentések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:
Mérlegképes könyvelői végzettség
Felhasználói szintű informatikai ismeretek, magabiztos Excel tudással
Önálló, pontos, minőségi és lelkiismeretes munkavégzés
Pozitív, megoldásorientált személyiség
1-3 év szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelenthet:
Azonnali munkakezdés
Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
Infotéka Kontir.Net program magabiztos használata

Amit kínálunk:
Korrekt bérezés
Széleskörű tapasztalatszerzés lehetősége
Stabil munkahely, biztos hátterű cég

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelöléséve kérjük elküldeni az alábbi címre:
alexandrakonyvvitel@gmail.com