Álláshirdetés

Mérlegképes könyvelő, Budapest 3. kerület
  • 2020.07.31. 09:51:21
  • Budapest 3. kerület
  • 545 megtekintés
  • Könyvelő állás

Budapesti (III. kerületi) könyvelő irodánkba akár azonnali kezdéssel könyvelőt felveszünk.

Feladatok: cégek könyvelése, havi és éves bevallások, bérszámfejtések elkészítése, bejövő telefonhívások fogadása, bejövő e-mail üzenetek megválaszolása, kapcsolattartás az ügyfelekkel valamint a menedzsmenttel, iratanyagok folyamatos rendszerzése,

Elvárások: önálló munkavégzés, proaktív szemlélet, mérlegképes könyvelői végzettség, jó kommunikáció szóban, telefonon és írásban, ügyfélorientált szemlélet, könyvelő programok és az ÁNYK ismerete, számítógép felhasználási szintű ismerete.

Munkaidő: heti 20 óra, napi 4 óra 9 és 13 vagy 10 és 14 óra között, hétfőtől-péntekig.

Előnyt jelent: "B" kategóriás jogosítvány, angol vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Hosszútávú együttműködés esetén közös megegyezéssel a részmunkaidős foglalkoztatás 8 órás teljes munkaidős foglalkozásra bővíthető.

Jelentkezni kizárólag e-mailben, a hello@tavkonyveles.com e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal, pár soros motivációs levéllel illetve bérigény megjelölésével.