Álláshirdetés

Tárgyi eszköz specialista, Budapest 11. kerület
Feladó:
  • 2019.09.16. 16:38:55
  • Budapest 11. kerület
  • 209 megtekintés
  • Könyvelő állás

A CompuTREND Zrt. 35 éve aktív szereplője a magyarországi szoftverpiacnak. Piacvezető gazdálkodási rendszer szállítója a kórházi, egészségügyi szektornak, stratégiai partnere az önkormányzati és központi költségvetési intézményeknek. Információs rendszerek fejlesztésével, üzemeltetésével és tanácsadással foglalkozunk.
Több mint 110 fő munkavállalóval rendelkezünk, a tavalyi árbevételünk 1,2 milliárd volt, magyar piacra dolgozunk kizárólag. Kollégáink megtartására, motiválására és a jó hangulatra magas fókuszt helyezünk többféle módszerrel és eszközzel, hogy mindenki jó érezze magát nálunk :)

Munkavégzés helye irodánk: 1117, Fehérvári út 84a

Könyvelési rendszerünkben, a tárgyi eszköz modullal dolgozó ügyfeleink szakmai és operatív támogatásához keresünk szenior specialista munkatársat teljes munkaidőben.

Feladatok:
- Ügyfélbejelentések kezelése
- Zárások szakmai támogatása
- Rendszerbevezetések kapcsán az ügyféloldali folyamatok, igények felmérése
- Tárgyi eszköz modul üzemeltetése
- Felhasználók oktatása
- Szoftver továbbfejlesztésében való részvétel (specifikálás, tesztelés)

Elvárások:
- Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség
- Államháztartási gazdálkodási területén megszerzett több éves tapasztalat
- Tárgyi eszköz gazdálkodási gyakorlat
- A számviteli és egyéb kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
- MS Office magas minőségű használata
- Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
- B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Ecostat program ismerete
- Vezetői tapasztalat
- Ingatlan kataszter nyilvántartás ismerete

Amit kínálunk:
- Kihívásokkal teli, változatos feladatok
- Dinamikusan fejlődő vállalati környezet
- Családias, modern környezet
- Versenyképes fizetés, stabil pénzügyi háttér
- Szakmailag felkészült, elkötelezett, támogató csapat

kiralya@humanlab.hu emailcímen félnyképes önéletrajzzal.