Álláshirdetés

Mérlegképes könyvelő, Gyömrő
  • 2019.04.09. 21:25:05
  • Gyömrő
  • 395 megtekintés
  • Könyvelő állás

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ ÁLLÁS (RÉSZMUNKAIDŐ)

FELADATOK:
 Társaságok önálló, teljes körű könyvelése
 Bevallások, adatszolgáltatások készítése
 Időszaki és éves beszámolási kötelezettség teljesítése
 Kapcsolattartás és tanácsadás
 Adminisztratív feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:
 Pontosság, precizitás, megbízhatóság, lojalitás
 Irodai programok készségszintű ismerete
 Mérlegképes könyvelői végzettség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
 Gyömrő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
 minimum 3 év szakmai tapasztalat
 beszámoló készítésben való jártasság

AMIT KÍNÁLUNK:
 Jó munkakörülmények, magas technikai felszereltség
 Egymást kölcsönösen segítő csapat
 Szakmailag felkészült, tapasztalt munkatársak
 Családbarát munkahely

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével (8 órára) a ptzsanett@szamlabarat.hu címre kérjük!