Álláshirdetés

Mérlegképes könyvelő, Budapest 1. kerület
  • 2019.01.31. 16:59:18
  • Budapest 1. kerület
  • 489 megtekintés
  • Könyvelő állás

KÖNYVELŐ munka

Dinamikusan fejlődő középvállalkozás fiatalos, vidám csapatába keresünk egy fő pénzügyi és könyvelő munkatársat. Ha ambiciózus, megbízható vagy és precíz, továbbá vonz a számok világa, TE vagy a mi emberünk!

Feladatok:
Pénzügyi és könyvelő feladatok

Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség és fejlődési lehetőség egy összetartó csapatban igényes munkahelyen a Budai Vár tövében.

Munkába állás: rövid határidőn belül

Elvárások:
Mérlegképes könyvelői végzettség, könyvelői gyakorlat, megbízhatóság, precíz munkavégzés, számítógépes ismeret, rendszerszemlélet.

Előnyt jelent:
jó kommunikációs képesség, terhelhetőség, idegennyelv ismeret

Fizetés:
Versenyképes fizetés, megállapodás szerint

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérünk, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled a fizetési igényed megjelölésével az alábbi e-mail címre: allas@mpmi.hu