Álláshirdetés

Könyvelő, Budapest 9. kerület
  • 2019.01.21. 14:47:32
  • Budapest 9. kerület
  • 299 megtekintés
  • Könyvelő állás

Budapest IX. ker. könyvelőiroda keresi precíz, pontos, munkájára igényes kollégáját munkaviszonyban (vállalkozói jogviszony sem kizárt)
Feladatok:
• egyéni és társas-vállalkozások, teljes körű könyvelése (bérszámfejtés is)
• havi, negyedéves bevallások önálló elkészítése
• számviteli beszámoló, éves zárások önálló összeállítása
• ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:
• szakiskola (középfok)
• számviteli területen szerzett legalább 3 éves könyvelőirodai gyakorlat
• naprakész adózási és számviteli ismeretek
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
• önálló munkavégzés, elemző gondolkodásmód,
• problémamegoldó készség, precizitás, szabálykövető magatartás

Előny:
• mérlegképes végzettség
• angol nyelvtudás
• RLB szoftver ismerete

Kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Negyedévente mozgóbér
• Modern, fiatalos munkahelyi környezet
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődés
• Rugalmas munkakezdés
Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, az alábbi e-mail címen: toth.ili@tprofit.hu