Álláshirdetés

Könyvelő, Szentlőrinckáta
  • 2018.11.16. 16:04:14
  • Szentlőrinckáta
  • 153 megtekintés
  • Könyvelő állás

A Haldex Hungary Kft. könyvelőt keres!

Meglévő csapatunkba keressük új kollégánkat Szentlőrinckátára az alábbi feltételekkel:

Feladatok és felelősségek

• részvétel és egyéni felelősségi kör az éves tervezési feladatokban
• projekt-jelleggel a pénzügyi osztály meghatározott folyamatainak fejlesztése
• tárgyi eszközök folyamatának teljeskörű nyomonkövetése
• adózási teendők
• intercompany riportok
• részvétel a havi, negyedéves, éves zárásban
• jelentések elkészítése és küldése a vezetőség részére
• tárgyi eszközök nyilvántartása, tranzakcióik könyvelése, szabályozási környezet aktualizálása
• könyvelésre váró számlák fizetési határidejének nyomon követése
• költség számlák regisztrálása, könyvelése
• időszaki elhatárolások könyvelése
• kiküldetések könyvelésének ellenőrzése
• pénztári tételek ellenőrzése
• ÁFA, Társasági adó, Egyéb kis adók bevallási adatainak előkészítése, bevallások beküldése
• adófolyószámla egyeztetése
• adók előírása, adóelőlegek és fizetési kötelezettségek kiszámítása, nyilvántartása
• vegyes tételek könyvelése
• jogszabályváltozások követése
• auditokban való részvétel
• adminisztrációs feladatok ellátása nemzetközi munkakörnyezetben

Elvárások
• középfokú végzettség
• pénzügyi/ számviteli képesítés
• legalább 2 éves hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
• adózási és számviteli tapasztalat
• társalgási szintű angol nyelvtudás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét kérjük küldje el önéletrajzát a hr.hungary@haldex.com email címre.